Inwestowanie w nieruchomości szkolenia

Akademia Sourcingu™ – Wyszukiwanie i finansowanie okazji rynkowych + networking.

Warsztaty z Podnajmu i Gotowców Inwestycyjnych – Jak zbudować wolną finansową zaczynając od zera.

Zaawansowane Warsztaty z Inwestowania w Nieruchomości – drugi etap po Warsztatach z Podnajmu tylko dla Absolwentów.

Spotkania regionalne Albrecht International – wydarzenia networkingowe prowadzone przez Absolwentów.

Najem krótkoterminowy i kwatery pracownicze – prowadzone przez Mariusza Stężały.

Warsztat z remontu nieruchomości – prowadzone przez Mariusza Stężały.

Zjazd Absolwentów – Spotkanie dla uczestników spotkań Pawła Albrechta.

Nieruchomości szkolenia – lista spotkań

luty

23lut10:0019:00PolecanyAkademia Sourcingu™ w UKOtwarta rejestracja

marzec

28mar09:0018:30Najem krótkoterminowy i kwatery pracownicze 13 - WarszawaOtwarta rejestracja

29mar10:0018:00Warsztat z remontu 14 - WarszawaOtwarta rejestracja

kwiecień

18kwi10:0020:30PolecanyAkademia Sourcingu™ 30 JUBILEUSZ - WrocławOtwarta rejestracja

25kwi(kwi 25)08:3026(kwi 26)20:30PolecanyWarsztaty z podnajmu 20 - WrocławEdycja Jubileuszowa - 2 dni !

Szkolenia nieruchomości

Opinie uczestników szkoleń nagrane podczas wydarzeń

Opinie uczestników szkoleń

Przekonaj się o wartości spotkań stacjonarnych i budowaniu relacji z innymi inwestorami.

Satysfakcja z udziału w Akademii Sourcingu™ jest gwarantowana.
Ponad 161 pozytywnych rekomendacji naszych szkoleń znajdziesz na naszym profilu na Facebooku:

Dzięki audycjom Pawła uświadomiłam sobie, że inwestowanie w nieruchomości to normalny biznes. Dzięki poradom dotyczącym wyszukiwania ofert poniżej ceny rynkowej, znalazłam zadłużonego właściciela, który sprzedał mi swoje mieszkanie. Bardzo cenię profesjonalne podejście Pawła do inwestowania. Wystarczy włączyć jedną z audycji, żeby się przekonać w jaki sposób przekazuję wiedzę. 100% konkretów bez owijania w bawełnę. Serdecznie polecam wszystkim osobom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z nieruchomościami na poważnie.

Sylwia Sienkiewicz

Szkolenie organizowane przez Pawła było bardzo owocne. Dużo przydatnych informacji, które są niesamowicie przydatne dla początkujących. Bardzo miła atmosfera. Gorąco polecam.

Robert Faron

Szkolenie na temat wyszukiwania mieszkań na wynajem niezwykle w przystępny i praktyczny sposób pokazało, jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Prelegent krok po kroku pokazał, jak poszukiwać okazji, jak negocjować cenę, na co zwracać uwagę przy oglądaniu mieszkań, jak nie dać się oszukać i wreszcie, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wynajmu lub sprzedaży, aby uzyskać jak najlepszą cenę. Metamorfozy mieszkań można było obejrzeć na zdjęciach. Świetnym uzupełnieniem prezentacji są też narzędzia przygotowane w Excelu.

Karolina Jędrasiak

Organizacyjnie było super. Merytorycznie chciałbym się więcej dowiedzieć na temat technikali niektórych działań tj. jak w praktyce stosować metodę na brudne okna etc. Jednak jak sam zachęcałeś, pytałem o te kwestie przy networkingu wieczorem i w większości wątpliwości wszystko zostało wyjaśnione.

Ogólnie fajne, merytoryczne szkolenie warte każdej wydanej złotówki. Na pewno będę bardziej zwracał uwagę na rozwój umiejętności sprzedażowych (audiobook Cialdniniego już kupiony). Duża dawka motywacji do działania także teraz już tylko wziąć się do pracy. System już teraz znam.

Marek Zalewski

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dla inwestorów odnośnie flipowania nieruchomości. Jako inwestorka z niewielkim doświadczeniem jestem bardzo zadowolona z całego szkolenia.

Poznałam mnóstwo cennych wskazówek i uświadomiłam sobie pewne rzeczy, o których wcześniej bym nie pomyślała. Obecnie mam mnóstwo nowych pomysłów, szczególnie dotyczących finansowania zakupu nieruchomości i zaczynam działać. Włączyłam nawet w poszukiwania moją babcię, która mieszka w idealnej według mnie lokalizacji do przeprowadzenia flipów.

Moja dotychczasowa wiedza została dobrze poukładana, wiem teraz co krok po kroku powinnam zrobić, aby dobrze zaplanować i przeprowadzić inwestycje. Dzięki szkoleniu przekonałam się, że jestem gotowa, by intensywnie zacząć działać na rynku nieruchomości. Zwiększyłam motywację i poczucie, że jest to doskonały pomysł na zainwestowanie kapitału.

Ponadto poznałam mnóstwo nowych osób, zyskałam kontakty, które z pewnością zaprocentują w przyszłości. Był to bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Polecam z czystym sumieniem nie tylko dla początkujących i pozdrawiam współuczestników szkolenia w Toruniu.

Małgorzata Judek

Po raz kolejny uczestniczyłem w szkoleniu organizowanym przez Pawła Albrechta i po raz kolejny jestem usatysfakcjonowany. Organizator zaoferował interesującą formułę szkolenia, na którym spotykają się zarówno początkujący (ja się do nich zaliczam) oraz starzy wyjadacze i doświadczeni praktycy.

Jest to nieoceniona możliwość zdobycia konkretnej wiedzy, która pozwoli uniknąć popełnienia błędów, a jak wiadomo błąd w inwestycji równa się stratom finansowym. Podobno inteligentny człowiek uczy się na własnych błędach, mądry uczy się na cudzych – tutaj mamy możliwość uczenia się na cudzych błędach, bez konieczności wynajdywania koła na nowo.
I tak po kolei omawialiśmy części składowe inwestycji, analizę, formy prawne, od czego zacząć itp. Zagadnienia związane z marketingiem i sprzedażą – jak dobrze sprzedać nieruchomość.

Podkreślono niebagatelną rolę odpowiedniego sfotografowania naszej inwestycji o czym wielu zdaje się nie pamiętać (wystarczy przejrzeć zdjęcia na portalach z ofertami mieszkań).  Ciekawostką była prezentacja skanera laserowego – urządzenia dzięki któremu można wyeliminować błędy w inwentaryzacji budynków, szczególnie w pomieszczeniach o nieregularnym rzucie czy nietypowym przekroju. Wszystko to podane w formie niezwykle „strawnej” odbiegającej od suchej formy akademickiego wykładu. Przykłady z życia, case studies, konkrety przeplatane niekiedy anegdotami.

Niemniej ważne od samej wiedzy są kontakty. Zaawansowani inwestorzy dzielili się swymi doświadczeniami, nowicjusze mieli okazję „zasięgnąć języka” zarówno w czasie wykładów jak i w kuluarach.

Wszystko to niezapomnianej atmosferze XIV wiecznej gotyckiej kamienicy znajdującej się centrum Toruńskiej Starówki.
Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym inwestycjami w nieruchomości szkolenia organizowane przez Pawła Albrechta.

Marcin Dyrda

Takie szkolenia to zawsze duża dawka pozytywnych emocji i rozwiązań praktycznych.Książkę może przeczytać każdy zainteresowany tematem w zaciszu swojego domu.Natomiast szkolenie daje możliwość starcia teorii z praktyką. Poznania kulisów, prawdziwych problemów i trudności z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć. Na co zwrócić uwagę – o czym nawet nie pomyślisz że może być problemem i jak się z tym uporać.

Praktyczne rady, opinie ludzi którzy już przechodzili drogę na której ty stawiasz pierwsze kroki. To jest bezcenne – i tego z żaden inny sposób nie otrzymasz jak podczas uczestniczenia w szkoleniu.Dodatkowo te szkolenie daje większą wiarę w siebie i swoje wybory. Spotykasz się z ludźmi którzy też wybrali taką drogę jak TY.

Niektórzy stawiają pierwsze kroki – a niektórzy są żywym dowodem na to że sposób polegający na flipowaniu jest skuteczny i dochodowy. I nie jesteś sama – jest Was 50-ciu na sali  Możliwość wymiany doświadczeń, podpytania się, poznania się i nawiązania kontaktów nie do przecenienia.

Takie szkolenie polecam każdemu kto chce zacząć flizować, jednak dalej się waha i ma wątpliwości czy dobrą decyzję podjął. Myślę że takie szkolenie znacznie zwiększa pewność siebie oraz daje narzędzia i rozwiązania do ręki –  które po prostu wystarczy wprowadzić w życie

Ula Ochocka

Brałam odział w tegorocznym szkoleniu. Wiedza i wskazówki, które Paweł przekazał podczas dwóch dni intensywnego szkolenia jest nieoceniona dla osób, które dopiero co zaczynają swoja przygodę z flipami. Dzieli się wskazówkami, które wynikają z doświadczenia, analizuję każdy etap przeprowadzania flipa, odpowiada na pytania uczestników, to wszystko w przyjaznej i luźnej atmosferze.

Szkolenie uzmysłowiło mi m.in. to, ze można działać nawet przy ograniczonym kapitale, dało możliwość poznania świetnych ludzi i wymiany doświadczeń (na rożnych poziomach zaawansowania) podczas networkingu.

Mogę polecić je każdemu – niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia – kto myśli o zarabianiu na nieruchomościach. Daje ono również niesamowita motywacje do działania – sama przymierzam do przeprowadzenia swojego pierwszego flipa

Marta Sobkiewicz

Bardzo dobre szkolenie, które świetnie ujmuje problematykę flipów. Jeśli ktoś chce działać na tym rynku, to powinien pójść na to wydarzenie!

Tomasz Ostojski

Bardzo fajne i sympatyczne szkolenie poprowadzone przez Pawła. Szczególnie przydatne dla osób rozpoczynających przygodę z inwestowaniem w nieruchomości i potrzebujących informacji jak wyszukiwać okazji inwestycyjnych.

Mirosław Liszka

Akademia Sourcingu™

Same audycje Pawła na Kontestacji napakowane są rzetelną wiedzą, z której można czerpać garściami. Szkolenie to tylko wisienka na torcie! Bardzo duża wartość dodatnia to networking z innymi uczestnikami, pozyskane kontakty na pewno zaowocują.

Tomasz Popowski

Akademia Sourcingu™

Szkolenie było bardzo ciekawe. Szczególnie jak dla mnie początkującego. Dowiedziałem się wielu przydatnych i praktycznych informacji z zakresu wyszukiwania okazji inwestycyjnych. Poznałem wiele osób, od których się dowiedziałem jaka była ich droga na początku.

Paweł Deszczyńki

Akademia Sourcingu™

Dobra organizacja i świetna atmosfera od samego początku szkolenia. Duży plus za zachętę do nawiązywania relacji pomiędzy uczestnikami. Widać, że prowadzący ma wiedzę i mógłby jeszcze wieloma informacjami się podzielić.

Krzysztof Ryczek

Akademia Sourcingu™

Warto było uczestniczyć w tym spotkaniu ze względu na wiedzę na temat inwestowania, jaką Paweł przekazał. Poparta była odpowiednimi kalkulacjami i przykładami. Dużym plusem była też możliwość poznania ludzi z branży i wysłuchania ich historii.

Marta Owczarek

Akademia Sourcingu™

Duża dawka wiedzy i bardzo przejrzysta prezentacja. Wydarzenie zorganizowane w profesjonalny sposób. Poznałem wielu ciekawych inwestorów – polecam wszystkim serdecznie.

Mateusz Krysztofiak

Akademia Sourcingu™

Szkolenie otwiera oczy na nowe możliwości oraz motywuje do myślenia na większą skalę.

Grzegorz Kwiecień

Akademia Sourcingu™

Konkretnie, rzeczowo i na temat. Jest to szkolenie zarówno dla osób, które są na początku swojej drogi w nieruchomościach jak i dla osób, które już dłużej są w temacie.

Tymoteusz Grubiak

Akademia Sourcingu™

Spotkanie jest okazją do poznania interesujących kontaktów oraz wymiany cennych doświadczeń.

Edyta Winiarz

Akademia Sourcingu™

To już kolejny event Pawła, w którym brałem udział. Podczas tego spotkania usłyszałem kilka nowych sposobów, aby inwestycje przeprowadzać z lepszymi wynikami co po kilku szkoleniach na pewno jest na plus.

Piotr Jakubowski

Akademia Sourcingu™

Można dowiedzieć się o rzeczach, które nie są zamieszczone w internecie. Dużo ciekawych historii i narzędzi do sourcingu.

Piotr Sokół

Akademia Sourcingu™

Bardzo konkretne i praktyczne szkolenie. Bardzo dobre tempo spotkania.

Michał Ostajewski

Akademia Sourcingu™

Konkretna wiedza bez lania wody i ozdobników.

Katarzyna Sieczko

Akademia Sourcingu™

Bardzo dużo wartościowych kontaktów i znajomości.

Anna Święcicka

Akademia Sourcingu™

Akademia Sourcingu jest idealnym miejscem do zdobycia nowych wartościowych kontaktów.

Katarzyna Radek

Akademia Sourcingu™

Paweł pokazał bardzo kreatywny sposób na tworzenie pieniędzy. Wartościowa była również część o negocjowaniu ofert oraz nowe ciekawe kontakty. Do tego zniżka na moniter.pl ;).

Jakub Olędzki

Akademia Sourcingu™

The purpose of my post is to encourage you all not just reading success stories of other people and thinking it is impossible, taking it as a luck, talent or destiny.

Pawel has an excusive spirit of what he is doing and Im lucky that he appered on my carrier path. It often happens, that you have lots of ideas inside your head, some people want to run their business, others are already in.

I ve never met such a successful man who was doing business without proprietary assistance of the expert. And here is one. It is not going just about insiders or guys who have something in common with business.

I want to dedicate this words to people I have been before, without any experience and imagination how to procceed. If you are fed up with your daily routine, working hard just to get by and feel that its time to change something – Pawel would surely help you!!!

Personally, Im very happy having you as one of the defining members in my life developing process, Pawel. I like what you are doing, little people dedicate their lives to helping others , well done!!! Wish you all the best in your expansion, hope we will turn round some busineses together 🙂

Andrii Kubai

Mentoring w j.ang

Swoją przygodę z tematyką inwestowania rozpocząłem od Kontestacji. Na początku słuchałem Damiana Kleczewskiego, który niesamowicie opowiadał o mieszkaniach.

Teraz na co dzień mam okazję pracować i być w ciągłym kontakcie z Pawłem Albrechtem.

Wiedza jaką Ci faceci operują jest niesamowita. Ktoś mądry powiedział kiedyś abyśmy uczyli się od najlepszych. Właśnie dlatego uczestniczę w programach szkoleniowych Pawła i coraz śmielej przeprowadzam swoje inwestycję.

Zbigniew Stanisławski

Dnia 08.08.2015, miałem przyjemność być uczestnikiem Szkolenia, które organizował Paweł Albrecht. Prowadzącym był również Damian Kleczewski. Tematyką szkolenia były nieruchomości , a dokładnie „Wolność finansowa dzięki mieszkaniom na wynajem”. Mimo wielkiego upału- 40 stopni Celcjusza na zewnątrz atmosfera była fenomenalna, a prowadzący wykazał się najwyższym poziomem profesjonalizmu poruszając wszystkie zaplanowane wcześniej tematy oraz dokładnie odpowiadając na każde zadane przez uczestników pytania.

Z czystym sumieniem mogę polecić te szkolenia dla każdego, gdyż wiedza przekazywana nam jest bardzo praktyczna i zarówno zaawansowany inwestor jak i początkujący znajdzie coś dla siebie. Uważam, że pieniądze zainwestowane w szkolenie zwrócą mi się bardzo szybko o ile już się nie zwróciły.

Krzysztof Zapolski

Było bardzo miło, poznanie ciekawych ludzi i nocne zwiedzanie starówki są super na plus. Jak najbardziej potwierdza się nacisk Pawła Albrechta na networking. Rozmowy z ludźmi i kontakty dużo dają – na kilku płaszczyznach.

Jakub Harasimowicz

Jestem handlowcem i kilka lat wcześniej zdarzyło mi się jakieś szkolenia ale raczej z przymusu (wtedy pracodawca) niż z własnej nie przymuszonej woli i raczej ten czas uważam za stracony. Przed przyjazdem do państwa miałem lekkie obawy odnośnie szkolenia ale byłem nastawiony na wiedzę i zamierzałem z niego skorzystać.

Moimi wątpliwościami była atmosfera oraz uczestnicy. Czy nie będzie bufonady i wywyższania się jak to często bywa w polskich realiach. O wiedze raczej byłem spokojny ponieważ każda tego typu wiedza jest bezcenna. Sporo rzeczy już wcześniej wiedziałem ponieważ jestem na etapie zbierania informacji i spoko bo utrwaliłem je sobie ale również dowiedziałem się mnóstwa rzeczy o których nie maiłem pojęcia.

Moje obawy były nie uzasadnione i atmosfera naprawdę okazała się bardzo fajna. Zdobyłem wiedzę i kontakty do osób które już „zjadły zęby” na nieruchomościach. Tak jak powiedziałeś na szkoleniu że ze szkolenia możemy nic nie pamiętać już w poniedziałek ale nr. telefonów zostaną i zawsze można zadzwonić i spytać kogoś kto ma doświadczenie w razie kłopotów lub z ewentualną propozycją.

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca i teściowej przed śmiercią ale jeżeli te kontakty wypalą to będzie to duża pomoc. Całokształt szkolenia na duży plus i jestem zadowolony.

Piotr Budzisz

Jestem po szkoleniu nt. zarabiania na flipach. Trudno mi jest wyobrazić sobie kogoś, kto ma zamiar zająć się tym na poważnie tylko po przeczytaniu kilku książek. Wiedza wiedzą… jest oczywiście niezbędna, jednak nie jest wystarczająca.

Spotkania z doświadczonymi Inwestorami, skarbnicami wiedzy rzecz jasna, z którymi można porozmawiać, rozwiać szereg wątpliwości, zadać pytania i – co najważniejsze – uzyskać odpowiedź: to jest droga do mojego oraz TWOJEGO sukcesu. Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Pawła.

Karolina Piórkowska

Szkolenie było bardzo konkretne, dużo praktycznej wiedzy, masa praktycznej informacji. Za największą wartość dodaną uważam możliwość poznania ludzi o tych samych zainteresowaniach i co najważniejsze nawiązanie kontaktów.

Bez kontaktów i wsparcia innych osób nie wyobrażam sobie osiągnięcia sukcesu w tej branży. Bardzo dobrym pomysłem była też możliwość zastosowania przekazywanej wiedzy w praktyce czyli wizyta w kamienicy na Bydgoskiej w Toruniu.

Rozmowy z uczestnikami co do możliwości zagospodarowania mieszkań w tej kamienicy były bardzo inspirujące.
Myślę, że pieniądze zainwestowane w to szkolenie zwrócą się mi wielokrotnie.

Łukasz Radomski

Szczerze mogę polecić szkolenie z flipów jako bardzo wartościowe. Dla mnie kluczową informacją było uświadomienie ryzyka, jakie bierze na siebie inwestor dokonując większych zmian w nieruchomościach – jak np.: Instalacja gazowa, czy elektryczna. Jednocześnie nie byłem świadomy, że po zaprzestaniu prowadzenia działalności gospodarczej nie ustają zobowiązania.

A to jest tylko jedna praktyczna rada, z całego dwudniowego szkolenia  Notatnik jest takich pełen

Paweł Pluskota

Cieszę się, że poznałem nowe spojrzenie na temat inwestowania w nieruchomości np. zakup i podział kamienicy. Praktyczne rady dotyczące przygotowania mieszkania czy fotografii nieruchomości, również bardzo ciekawe.

Jednak zdecydowanie najbardziej cenna była możliwość wymiany doświadczeń i poznanie osób, które mają już praktykę w zarabianiu na sprzedaży mieszkań. Rozmowa z takimi osobami to duża motywacja do działania – bezcenne!

Wojciech S.

Na szkoleniu największym plusem był networking i informacje w trakcie przerw szkolenia. Merytoryka spotkania wynika po prostu z doświadczenia i umiejętności.

Hubert K.

Akademia Sourcingu™

Nikt inny nie potrafi zaszczepić konceptu myślenia na wielką skalę tak skutecznie, jak Paweł.

Piotr Michalski

Akademia Sourcingu™

To miejsce, które łączy tych, którzy mają kapitał z tymi, którzy potrafią go zwielokrotnić i z tymi, którzy dostarczają okazje inwestycyjne. To miejsce pozwala tworzyć zespoły ludzi, którzy mogą sobie wzajemnie pomagać i łatwiej dotrzeć do sukcesu.

Leszek Mroczyński

Akademia Sourcingu™

Dlaczego warto uczestniczyć w Akademii Sourcingu? Było kilka bardzo cennych dla mnie informacji, a ćwiczenia praktyczne bardzo otworzyły mi oczy na drugą stronę transakcji.

Danuta Jarysz

Akademia Sourcingu™

Szkolenie jest warte co najmniej 3 krotności swojej ceny. Bardzo duża wiedza praktyczna Pawła, zero ściemy i naciągania, duża wiedza uczestników. To wszystko składa się na świetne szkolenie. Dzięki szkoleniu rozpocząłem budowę swojej sieci kontaktów. Polecam każdemu!

Karol Andrzejewski

Akademia Sourcingu™

Profesjonalnie, w miłej atmosferze i z dużą dawką wiedzy i konkretów. Polecam wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

Sebastian

Akademia Sourcingu™

Super szkolenie, dużo praktycznej wiedzy, możliwość zadawania pytań nie tylko na temat kursu, ale również na tematy poboczne. Networking i atmosfera, która daje kopa do działania!

Piotr Orzełowski

Akademia Sourcingu™

Świetna atmosfera, wiele konkretnej wiedzy podanej w przystępny sposób. Bez owijania w bawełnę więcej pracy = więcej pieniędzy

Grzegorz B.

Akademia Sourcingu™

Bardzo rzetelnie i na temat: przygotowanie informacji dla uczestników przed oficjalnym dniem spotkania, przebieg szkolenia i podejście do stałego poprawiania jakości- już po szkoleniu na wysokim poziomie. Również sama prezentacja, chociażby grafiką, biję o głowę, te które można spotkać w różnych środowiskach ‘inwestorskich’. Dużo praktycznych porad. Zdecydowanie polecam!

Damian Gatkowski

Akademia Sourcingu™

Bez owijania, prosto z mostu, tak trzymaj. Kreatywne finansowanie, tipy odnośnie nieruchomości zadłużonych wykorzystam od zaraz w wynajmie i zarządzaniu a wkrótce we flipowaniu.

Krzysztof Sudoł

Akademia Sourcingu™

Fantastyczna wiedza. Ciekawe podejście. Fajne pomysły i inspiracje. Polecam!

Elzbieta Plichta

Akademia Sourcingu™

Warto uczestniczyć w spotkaniach Pawła Albrechta, bo można tu poznać niesamowitych ludzi oraz dowiedzieć się wielu rzeczy o inwestowaniu w nieruchomości.

Łukasz Nowosada

Akademia Sourcingu™

Rzetelna dawka wiedzy. Prawdziwe historie osób, które dzielą się swoimi doświadczeniami. Do tego szeroka lista nowych kontaktów.

Robert Sienny

Akademia Sourcingu™

W obecnej sytuacji na rynku coraz ciężej o pozyskanie okazji inwestycyjnych. Szkolenie Pawła pokazuje w jaki sposób kreować dla siebie takie okazje.

Marek Zalewski

Akademia Sourcingu™

Ciekawe i przydatne przykłady. Spotkanie z ludźmi zainteresowanymi i zaangażowanymi w nieruchomości z różnych stron kraju.

Filip Rdułtowski

Akademia Sourcingu™

Dużo praktycznych wskazówek wynikających z doświadczenia Pawła pozwala wdrożyć sobie realny plan działań i zwiększyć efektywność swoich inwestycji.

Łukasz Bazarewicz

Akademia Sourcingu™

Ogromna dawka wiedzy popartej masą przykładów. Niestandardowe pomysły i ludzie, z którymi można dalej tworzyć biznes.

Mateusz Jadach

Akademia Sourcingu™

Poznałem wiele wartościowych osób, poszerzyłem swoją siec kontaktów i poznałem nieznane mi wcześniej sposoby kreowania okazji inwestycyjnej.

Łukasz Manterys

Akademia Sourcingu™

Ciekawi ludzie z ciekawymi doświadczeniami. Sporo nowych pomysłów na poszukiwanie okazji.

Daria Woszczyk

Akademia Sourcingu™

Bardzo merytoryczne spotkanie, wiele ciekawych osób i kontaktów. Bez lania wody czy przedłużania.

Kamil Sułek

Akademia Sourcingu™

Na spotkanie przyleciałem specjalnie do Poznania z Wielkiej Brytanii. Bardzo dobry networking – wiele nowych kontaktów.
Przede wszystkim sporo narzędzi związanych z wyszukiwaniem ofert.

Dawid Dębiński

Akademia Sourcingu™

Dużo praktycznej wiedzy, mam nadzieję, że będzie można w najbliższym czasie uczestniczyć w takich szkoleniach. Networking bardzo ważny – poznałem wiele fajnych osób, z którymi mam nadzieję, że zaczniemy razem współpracować.

Jacek Figarski

Akademia Sourcingu™

Na Akademii poznasz ludzi, którzy są zainteresowani współpracą na rynku nieruchomości.

Damian Dehr

Akademia Sourcingu™

Bardzo dużo wiedzy i wspaniały networking.

Mateusz Sikora

Akademia Sourcingu™

Dużo praktycznych wskazówek dotyczących pozyskiwania ofert inwestycyjnych i wartościowe kontakty. A najlepsze dopiero przed nami… Mowa nie tylko o networkingu po szkoleniu, ale także o praktycznym wykorzystaniu tego, czego się dowiedziałem.

Tomasz Grabski

Akademia Sourcingu™

Szkolenie bardzo przydatne, garść praktycznych rad, szczególnie polecam osobom, które dopiero zaczynają swoja przygodę z inwestowaniem w nieruchomości.

Anna Kukułka

Akademia Sourcingu™

Akademia Sourcingu to okazja do poznania innych inwestorów w nieruchomości. Wymiana doświadczeń oraz perspektywy do nawiązania współpracy biznesowej w przyszłości.

Przemysław Olczak

Akademia Sourcingu™

Bardzo wartościowe było przedstawienie różnych sposobów zarabiania na nieruchomościach – nie tylko zakup / najem / podnajem, ale również sposoby na wyszukiwanie okazji inwestycyjnych. Dzięki również za kreatywne pomysły na tworzenie inwestycji. Ocena 5+ 😉

Marlena Zamojcin

Akademia Sourcingu™

Duża dawka konkretnej wiedzy popartej przykładami. Spotkanie z Pawłem uświadomiło mi nowe możliwości poszukiwania okazji inwestycyjnych.

Rafał Głodek

Akademia Sourcingu™

Konkretne informacje i możliwość nawiązania współpracy. Paweł pokazał alternatywne sposoby finansowania nieruchomości.

Dariusz Praefort

Akademia Sourcingu™

Paweł przekazuje przede wszystkim usystematyzowaną wiedzę i pokazuje kreatywne sposoby zarabiania na nieruchomościach.

Grzegorz Pawlak

Akademia Sourcingu™

Paweł przekazuje przydatne informacje o procesie inwestycyjnym. Dużo praktycznych, cennych rad dotyczących analizy opłacalności inwestycji.

Kasia Kurowska

Akademia Sourcingu™

Paweł przedstawia praktyczne podejście do inwestowania w nieruchomości. Szkolenie to niesamowita baza kontaktów.

Wojciec Biernacki

Akademia Sourcingu™

Na Akademii Sourcingu można było się dowiedzieć o:
– skutecznych i praktycznych sposobach inwestowania w nieruchomości
– jak i gdzie szukać okazji inwestycyjnych
– jak kreatywnie finansować nieruchomości

Łukasz Kowalik

Akademia Sourcingu™

Udział w tym szkoleniu to ogromna dawka praktycznej wiedzy przekazywanej w przystępny sposób. Paweł to praktyk, który chętnie dzieli się wiedzą. Uważam iż warto uczestniczyć w tym szkoleniu, ponieważ jest to możliwość poznania wartościowych ludzi.

Jarosław Pawlikowski

Akademia Sourcingu™

Szkolenie było bardzo konkretne, merytoryczne i treściwe.

Anita Kinga Warunek

Akademia Sourcingu™

Na Akademii Paweł w sposób merytoryczny przedstawił wiedzę dotycząca inwestowania w nieruchomości.

Przemysław Kapłon

Akademia Sourcingu™

To szkolenie to świetne źródło wiedzy i kontraktów zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w temacie nieruchomości jak i dla bardziej doświadczonych inwestorów. Skondensowana, konkretna wiedza, warta dużo więcej niż inwestycja w szkolenie. Polecam !

Ewelina Nietupska

Akademia Sourcingu™

Szkolenie to przede wszystkim kontakty i okazje do wspólnych inwestycji.

Monika Stachowicz

Akademia Sourcingu™

Akademia to poszerzenie horyzontów i dostępnych możliwości na rynku. Niesamowita okazja do zawarcia nowych znajomości.

Adam Keller

Akademia Sourcingu™

Spotkanie było możliwością do nawiązania nowych kontaktów. Otrzymaliśmy informację o szukaniu i tworzeniu okazji. Konkretna, uporządkowana wiedza z zakresu nieruchomości.

Jolanta Pobudejska

Akademia Sourcingu™

Dużo nowych kontaktów. Merytorycznie prowadzone szkolenie, mnóstwo ciekawych sposobów pozyskiwania okazji i ich tworzenia.

Wojciech Roszczyk

Akademia Sourcingu™

Dużo ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nowe kontakty, spora dawka wiedzy i luźna, przyjemna atmosfera.

Daniel Łasek

Akademia Sourcingu™

Szkolenie Pawła to okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu nieruchomości i do poznania osób inwestujących w nieruchomości.

Jacek Kowalczyk

Akademia Sourcingu™

Akademia to możliwość do poznania nowych osób. Paweł przekazuje Tricki odnośnie znajdowania okazji i znajdowania kapitału.

Damian Krysiak

Akademia Sourcingu™

Paweł przekazuje informacje na temat nieruchomości, o których nie dowiem się w literaturze i internecie.

Dominika Karwacka

Akademia Sourcingu™

Warto było uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez Pawła, aby poznać innych inwestorów, uporządkować wiedze i przemyśleć własną strategię.

Piotr Dąbrowski

Akademia Sourcingu™

Profesjonalne prowadzenie spotkania przez Pawła daje sporą dawkę usystematyzowanej wiedzy. Nowe informacje i inspiracje nawet dla bardziej doświadczonych inwestorów.

Grzegorz Kędzierski

Akademia Sourcingu™

Idealny sposób na zdobycie i usystematyzowanie wiedzy oraz poznanie osób na różnym stopniu zaawansowania w pracy i inwestowaniu przy nieruchomościach.

Sławomir Czachura

Akademia Sourcingu™

Pozyskałem niezbędną wiedzę do wyszukiwania okazji inwestycyjnych. Poznałem osoby, z którymi mógłbym w przyszłości podjąć współpracę.

Błażej Drótkowski

Akademia Sourcingu™

Swobodna atmosfera, konkretna sprecyzowana wiedza. Mieliśmy możliwość poznania pozytywnych ludzi, którzy są na różnych etapach inwestowania. Wiele pomysłów Pawła pozwoli lepiej badać rynek.

Daniel Wantuch

Akademia Sourcingu™

Szkolenie Pawła to możliwość poznania wielu ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, z którymi można było wymienić się doświadczeniami. Duża dawka motywacji do działania. Poznanie niekonwencjonalnych metod poszukiwania i finansowania zakupu nieruchomości.

Mateusz Lewandowski

Akademia Sourcingu™

Praktyczna wiedza na temat najlepszych metod pozyskiwania nieruchomości bazująca na praktyce. Możliwość poznania inwestorów z całej Polski jak i samego miasta, w którym inwestuję. Dzięki temu możemy nawiązać współpracę.

Robert Chrobot

Akademia Sourcingu™

Szkolenie przeprowadzone zgodnie z zapowiedzią – agenda była trzymana bardzo dokładnie. Prezentacja Pawła jest elegancka i przejrzysta. Na pochwałę zasługuję dyscyplina czasowa spotkania. Akademia Sourcingu to bardzo dobra okazja do wartościowego networkingu.

Piotr Łyszczak

Akademia Sourcingu™

Szkolenie to skondensowana wiedza podparta przykładami i doświadczeniem prowadzącego. Świetne kontakty i ludzie z branży nieruchomości.

Michał Z.

Akademia Sourcingu™

Szkolenie było bardzo konkretne, bez “lania wody” i tracenia czasu. Tak właśnie lubię. Pomogło mi usystematyzować wiedzę z zakresu pozyskiwania ofert i zainspirowało do pewnej zmiany w planach.

Mariola Kędzierska

Akademia Sourcingu™

Warto było uczestniczyć w tym spotkaniu, ponieważ mogłem usystematyzować zebraną dotychczas wiedzę, poznać innych zorientowanych na cele ludzi o podobnych aspiracjach. Spotkanie na pewno dodało mi pewności siebie i wiary, że ta branża jest dochodowa.

Dawid Byczkowski

Akademia Sourcingu™

Akademia Sourcingu to świetna okazja do nawiązania relacji z innymi osobami działającymi w branży nieruchomości.

Bartłomiej Popiel

Akademia Sourcingu™

Profesjonalne podejście do tematu, wiedza wynikająca z doświadczenia. Paweł zapoznał nas z ludźmi z różnych części Polski z wieloma własnymi doświadczeniami.

Paweł Wocial

Akademia Sourcingu™

Bardzo dobrze wykorzystany czas. Bardzo dużo wiedzy przekazanej w przystępny i konkretny sposób. Brak wodolejstwa. Wszystko przeprowadzone sprawnie i punktualnie.

Katarzyna Bielecka

Akademia Sourcingu™

Dużo pomysłów na dodatkowe zarabianie na inwestycjach. Fajny pomysł z “ślepymi ogłoszeniami”. Po szkoleniu mam bardziej sprecyzowany plan działania, wiem od czego zacząć.

Aneta Baron

Akademia Sourcingu™

Sporo usystematyzowanej wiedzy, która pomaga ukierunkować swoje działania. Networking to nieoceniona okazja by spotkać się i porozmawiać z ludźmi, którzy mają podobne cele, zainteresowania i różne pomysły na rozwiązanie nieruchomościowych problemów.

Filip W.

Akademia Sourcingu™

Chcesz uczestniczyć w spotkaniu dla inwestorów?

Zapisz się na najbliższe wydarzenie. Więcej informacji otrzymasz pod szkolenia@pawelalbrecht.com

X