Success Stories

Seria “Success Stories” to inicjatywa zapoczątkowana przez Pawła Albrechta. Pokazujemy tu inspirujące historie osób inwestujących w nieruchomości.

–> Podziel się z nami własną historią!
Pokaż nam jak Ty zarabiasz na swoich nieruchomościach.
Napisz proszę do nas na biuro@pawelalbrecht.com i otrzymasz instrukcję do publikacji własnej historii na naszej stronie.


Podróżowanie dzięki inwestowaniu w nieruchomości

Podróżowanie dzięki inwestowaniu w nieruchomości

Poznaj Ewelinę i Marka, którzy inwestują w nieruchomości, żeby żyć w podróży. Mieszkali już na stałe w Australii, Islandii, Norwegii i Anglii. W ciągu pół roku od powrotu do Polski osiągnęli wolność finansową dzięki podnajmowi i już pakują walizki, zastanawiając się którą część świata odwiedzić tym razem. Na swoim pierwszym podnajmie zarabiają na czysto 3900 zł miesięcznie, a obecnie w portfelu nieruchomościowym mają już 35 pokoi…

czytaj dalej
Paweł z Torunia

Paweł z Torunia

Zobacz jak Absolwent naszych warsztatów pozyskał mieszkanie w podnajmie, na którym zarabia 1000 zł miesięcznie. W ciągu 5 lat to kontrakt na 60.000 zł.

czytaj dalej
Daniel z Wrocławia

Daniel z Wrocławia

Daniel jest Absolwentem Warsztatu z Podnajmu i Akademii Sourcingu. Zobacz jak przygotował swój gotowiec inwestycyjny we Wrocławiu.

czytaj dalej
Tymoteusz i kolejny Podnajem we Wrocławiu

Tymoteusz i kolejny Podnajem we Wrocławiu

Zaczęło się od udziału w Akademii Sourcingu. Tymek tóż po ukończeniu studiów postanowił rozwijać się jako inwestor w branży nieruchomości.
Nie tak dawno mogliście przeczytać o nim w serii publikowanych treści Success Stories. Narzucił sobie spore tempo i dziś możemy czytać o jego kolejnym sukcesie…

czytaj dalej
Filip z Katowic

Filip z Katowic

Filip Kowarski to osoba, która zarządza ponad setką pokoi na wynajem. Jest twórcą aplikacji Moniter i aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Zobacz historię w której…

czytaj dalej
Tomek z Norwegii

Tomek z Norwegii

Zobacz nietypową historię Tomka z Norwegii, który wybudował dom w wysokim standardzie. Całkowity koszt budowy to ~4,2 mln koron, a dzisiejsza wycena działki z nieruchomością to ~6.000.000 koron.

czytaj dalej
Sourcing – Paweł Albrecht

Sourcing – Paweł Albrecht

Czym jest sourcing? Zobacz jak zarobiłem 7000 zł na przekazaniu informacji o mieszkaniu poniżej ceny rynkowej. Dowiedz się też jak współpracować z inwestorami, aby korzystać z cudzego kapitału do realizacji własnych pomysłów.

czytaj dalej
Maksymilian z Bydgoszczy

Maksymilian z Bydgoszczy

Zwykłe, proste pytanie dotyczące kolekcji książek stało się zapalnikiem do opowiedzenia długiej ( ponad 2-godzinnej ) i bardzo wzruszającej historii miłosnej. Niesamowitej opowieści o rozstaniu dwojga ludzi i ich wielkim powrocie do siebie po ponad 50 latach rozłąki. Zobacz jak Maksymilian z Bydgoszczy zarobił na flipie 45 900 zł w miesiąc.

czytaj dalej
Mateusz z Poznania

Mateusz z Poznania

Zobacz historię Mateusza z Poznania, który buduje swój portfel mieszkań w Podnajmie. Tym razem 2825 zł zysku miesięcznie po odliczeniu wszystkich kosztów.

czytaj dalej
Przemek z Oslo

Przemek z Oslo

Przemek z Oslo rozbił bank i zarobił na flipie ponad milion koron! Zobacz jak można inwestować w Norwegii.

czytaj dalej
Kamil z Wrocławia 3

Kamil z Wrocławia 3

Kolejna wspaniała transakcja Kamila z Wrocławia. Kolejne przebicie progu 100.000 zł na jednej transakcji. Serdeczne gratulacje !

czytaj dalej
Piotr z Leeds

Piotr z Leeds

Od zawsze wiedziałem, że będę inwestował w nieruchomości. Między innymi dlatego wybrałem zawód inżyniera, bo zawsze chciałem pracować w branży związanej z projektowaniem, remontowaniem i budowaniem budynków.

czytaj dalej
Alan z Krakowa

Alan z Krakowa

Nazywam się Alan Sikora. Z rynkiem nieruchomości związany jestem od kilku lat, inwestuję głównie w Krakowie w mieszkania na wynajem. Jednak od jakiś 2 lat zainteresowałem się obrotem nieruchomości na rynku wtórnym.

czytaj dalej
Zbyszek z Poznania

Zbyszek z Poznania

Nazywam się Zbyszek. Jestem pierwszym uczestnikiem programu mentoringowego. Na co dzień pracuję na etacie w korporacji. Długo szukałem swojego pierwszego mieszkania. Na początku celowałem we flipy, jednak później zdecydowałem się wykorzystać moją zdolność kredytową w inny sposób. Rozpocząłem poszukiwania mieszkań 3-4 pokojowych do przerobienia na 6 pokoi.

czytaj dalej
Piotr z Poznania

Piotr z Poznania

Nazywam się Piotrek. Na co dzień studiuję w Poznaniu, a dodatkowo inwestuje w mieszkania w celu zyskania finansowej niezależności oraz zdobywaniu wiedzy biznesowej. Poszukiwania mieszkań zacząłem po przeprowadzce do Poznania, teraz także myślę nad szukaniem mieszkań w swej rodzimej miejscowości ( około 30 tys. mieszkańców).

czytaj dalej
Alan z Krakowa

Alan z Krakowa

Oferta wystawiona była na portalu ogłoszeniowym przez biuro nieruchomości. Cena ofertowa w mojej ocenie była znacznie poniżej wartości za metr kwadratowy w tym rejonie. Było to około 75% ceny, która widniała w innych ogłoszeniach tego typu. Nieruchomość była w dobrym stanie więc postanowiłem usunąć tylko stare meble i zerwać tapety do odświeżenia ścian.

czytaj dalej
Michał z Łodzi

Michał z Łodzi

Nazywam się Michał. Jestem inwestorem w nieruchomości, mentorem i coach-em, pomagającym w osiąganiu pasywnego dochodu za pomocą nieruchomości.

czytaj dalej
Inwestorzy z UK

Inwestorzy z UK

Jesteśmy grupą początkujących inwestorów z UK. Prywatnie pracujemy w korporacjach, a w wolnym czasie indywidualnie inwestujemy już od kilku lat w mieszkania pod wynajem w Polsce. Naszym wspólnym motywatorem jest, aby podobnie jak w grze cashflow wydostać się z “rat race” jak najszybciej.

czytaj dalej
Kamil z Wrocławia 2

Kamil z Wrocławia 2

Nazywam się Kamil, inwestuje w nieruchomości od 3 lat. Moja główna strategia to inwestycje na wynajem, a od roku zacząłem robić dodatkowo flipy.

czytaj dalej
Darek z Leeds

Darek z Leeds

Dariusz to doświadczony przedsiębiorca i inwestor w nieruchomości. Mieszka na stałe w UK od 2006 roku i prowadzi tam kilka spółek Ltd. Nigdy nie pracował na etacie. Od 2011 roku aktywnie inwestuje w nieruchomości na wynajem w północnej Anglii. Razem z Piotrem Maruszakiem od 2012 roku prowadzą spotkania oddziału Global Investor Club w Leeds. Dodatkowo Darek jest krajowym liderem GIC w UK.

czytaj dalej
Artur z Warszawy

Artur z Warszawy

Nazywam się Artur. Od 5 lat jestem doradcą finansowym, pracuję i mieszkam w Warszawie. Inwestycjami interesuję się o najmłodszych lat – początkowo była to giełda, zaś nieruchomościami zainteresowałem się w 2010 roku i zacząłem poszerzać swoją wiedzę.

czytaj dalej
Kamil z Wrocławia

Kamil z Wrocławia

Oferta została dostarczona przez pośrednika. Cena ofertowa wynosiła 320.000 zł. po oględzinach pośrednik wspomniał, że strona sprzedająca chce uzyskać 290.000 zł i od tego pułapu zaczęliśmy rozmowy o cenie. Finalnie mieszkanie udało się kupić za 267.500 zł.

czytaj dalej
Tomek z Katowic

Tomek z Katowic

Nazywam się Tomek. Mieszkam i działam głównie w Katowicach. Moja historia związana z inwestowaniem zaczęła się od współtworzenia oddziału firmy Mzuri w Katowicach. Od 3 lat działam sam lub wspólnie z innymi. Głównie są to flipy oraz działki budowlane. Od 2 lat nie pracuję na etacie i zajmuję się tylko inwestycjami.

czytaj dalej
Dawid z Sheffield 2

Dawid z Sheffield 2

Nieruchomość została znaleziona normalnie na portalu ogłoszeniowym. Cena zakupu wynosiła 72 000 £, a podobne budynki w okolicy sprzedawane są za 80 000 £. Pomieszczenia nie wymagały generalnego remontu, całość zakończyła się na mocnym odświeżeniu i doposażeniu.

czytaj dalej
Łukasz z Częstochowy 2

Łukasz z Częstochowy 2

Mam na imię Łukasz i mieszkam w Częstochowie. Jestem przedsiębiorcą i aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości.
To najmniejsze mieszkanie jakie udało mi się kupić i druga moją historia umieszczona na tym portalu. Cała inwestycja została zrealizowana w trzy miesiące.

czytaj dalej
Marcin Zakrzewski – Garaże

Marcin Zakrzewski – Garaże

Mam na imię Marcin. Prowadzę własną działalność gospodarczą zajmującą się szkoleniami oraz kompleksową obsługą firm w zakresie BHP. Wraz z żoną Eweliną, która jest nauczycielem – logopedą postanowiliśmy wyjść życiu naprzeciwko i wspólnie zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej dwuletniej córeczki poprzez inwestowanie w nieruchomości.

czytaj dalej
Łukasz z Częstochowy

Łukasz z Częstochowy

Opisywany przykład zakupu nieruchomości jest jedną z lepszych transakcji jakie przeprowadziłem. Mieszkanie celowo nie zostało sprzedane od razu po remoncie, więc z inwestycji można było wyjść dużo wcześniej.

czytaj dalej

Podziel się z nami własną historią!

Zainspiruj swoją transakcją innych inwestorów. Przekaż od siebie coś dobrego dla naszej społeczności.
Napisz proszę na biuro@pawelalbrecht.com i otrzymaj instrukcję dotyczące publikacji artykułu.

X