Nowoczesny biznes i sprzedaż w nieruchomościach

Warsztaty prowadzone przez Mariusza Stężały

Informacje organizacyjne

Data:
Ustalamy datę nowego terminu.
Możesz zapisać się na listę osób oczekujących.

Czas:
9:00 – 18:30 + networking.
Miejsce:
Radisson Blu w centrum Wrocławia
ADRES: ul. Purkyniego 10 50-156 Wrocław Polska 

Prowadzący: Mariusz Stężały

Uczestnicy rezerwują noclegi we własnym zakresie.

Cel warsztatów nowoczesny biznes i sprzedaż

Po kilkuletnim prowadzeniu seminariów z inwestowania w nieruchomości zauważyliśmy wśród naszych Absolwentów, że skuteczność „statystyki” w rozmowach z nowymi właścicielami mieszkań jest tym, co warunkuje zarobki inwestorów.

Dlatego postanowiliśmy wprowadzić nowy kurs, który pomoże Ci w podniesieniu skuteczności Twoich działań.

Mariusz Stężały – prowadzący ten warsztat jest przedsiębiorcą i inwestorem na wrocławskim rynku nieruchomości.

W ciągu 9 miesięcy od ukończenia warsztatów u Pawła Albrechta pozyskał 14 nieruchomości na podnajem (mieszkania na pokoje, domy i apartamenty), które zarabiają ponad 20.000 złotych miesięcznie oraz wynegocjował zakup mieszkania, które po remoncie wygenerowało 130.000 złotych zysku. Gotowce inwestycyjne sprzedaje już na etapie remontu.

„Mariusz jest jednym z najlepszych sprzedawców na ziemi, jakiego poznałem” – Paweł Albrecht

Z czego wynikają takie wyniki Mariusza?
Czym wyróżnia się na tle innych początkujących inwestorów?

Mariusz przez 18 lat doświadczeń w pracy na etacie i prowadzeniu własnych firm wypracował unikalne i przede wszystkim skuteczne metody sprzedaży.

Jego sposoby doskonale sprawdzają się w trakcie procesów inwestowania w nieruchomości.
Skuteczność Mariusza na spotkaniach z właścicielami mieszkań wynika po prostu z zestawu umiejętności i odpowiedniego zachowania.

To szczere i proste metody złożone w jeden schemat połączone z charyzmą i wzbudzaniem zaufania.

Dzisiaj Mariusz specjalizuje się w zakresie sprzedaży produktów premium. Dzieli się również swoją wiedza na spotkaniach regionalnych Albrecht International, które w ciągu dwóch tygodni zebrały ponad 1000 uczestników w największych miastach w Polsce.

Prywatnie jest pasjonatem nieruchomości, rozwoju i podróży po świecie.

“Jedno trafne zdanie Mariusza zwiększyło przychody w mojej firmie kilkukrotnie. Drugie zdanie wygenerowało mi ponad milion złotych. Na trzecie nie czekałem – poprosiłem Mariusza, żeby budował biznes razem ze mną” – Paweł Albrecht

To warsztaty, które zwracają się w minutę – właśnie tyle trwa zarobienie od kilku do kilkuset tysięcy złotych podczas rozmowy z klientem na temat kupna, sprzedaży lub podnajmu nieruchomości.

Na nieruchomościach zarabiasz wyłącznie wtedy gdy je kupujesz, to właśnie wykorzystanie tych kilkudziesięciu sekund rozmowy zdecyduje o tym ile i czy w ogóle zarobisz na danej transakcji.

Ile pieniędzy straciłeś do tej pory przez to, że zbyt często usłyszałeś „nie”?
Nie kupiłeś lub nie podnająłeś mieszkania?

Nie nawiązałeś skutecznej  współpracy z inwestorem? 

Po tym warsztacie tego nie będzie. 
Otrzymasz wypracowane przez nas latami skuteczne i sprawdzone metody sprzedażowe, dzięki czemu twój rozwój i kariera nabiorą pędu rakiety.

Umiejętności sprzedażowe są najważniejszymi umiejętnościami w życiu jakie możesz zdobyć. Siła przekonywania innych do swoich pomysłów warunkuje po prostu Twoje zarobki.

Wiedza, którą zdobędziesz podczas Warsztatów Nowoczesny biznes i sprzedaż:

MODUŁ 1 – Zasady biznesu XXI wieku ( Twoja firma ) :

Dowiesz się czego dokładnie oczekują od Ciebie klienci.
Dzięki temu Twoja firma skupi się na rozwoju jakości konkretnych czynników.

MODUŁ 2 – Magia personal brandingu ( Twoja marka osobista ):

Jak to jest, że do niektórych ludzi inwestorzy uderzają drzwiami i oknami a klienci sami chcą kupować ich produkty/usługi i często wydawać na to nie małe pieniądze?

I to wszystko bez zbędnego proszenia i męczenia się z tradycyjną sprzedażą.
W tym module dowiesz się: 

– jak budować swój wizerunek w Internecie i poza nim,

– na co zwracają uwagę twoi klienci i partnerzy biznesowi zanim wejdą z Tobą współpracę

– jak przyciągać do siebie odpowiedni typ ludzi/klientów

MODUŁ 3 – Organizowanie zespołu, który pomoże ci odnieść sukces

Poświęcasz czas na naukę, nabywasz nowe umiejętności i mimo ogromnej wiedzy coś idzie nie tak? Wyraźne efekty nadchodzą dłużej niż byś tego oczekiwał?

Sztuką osiągania celów jest wykonanie określonej pracy w odpowiednim czasie, dlatego bardzo ważne jest jak tą pracę zorganizujesz.

W tym module dowiesz się jak zorganizować swój zespół abyś mógł zająć się najważniejszymi elementami swojego biznesu – elementami, które rozwijają ciebie i twój biznes, dzięki czemu efekty przyjdą szybciej, a twoja kariera nabierze rozpędu

MODUŁ 4 – Organizacja czasu

Czas jest najważniejszą walutą świata w którym żyjemy – nie zamieniaj go na drobne. Otrzymasz wiedzę jak go skutecznie organizować aby twoja stawka wzrosła do kwoty liczonej w setkach złotych na godzinę.

Dowiesz się co robić w pierwszej kolejności, a które zadania zlecać lub całkowicie lekceważyć, dzięki czemu znacząco wzrośnie twoja efektywność a co za tym idzie zasobność twojego portfela

MODUŁ 5 – Nowoczesne narzędzia sprzedażowe i organizacyjne

Biznes można organizować na wiele sposobów, istotą jego prowadzenia jest uzyskanie dużej sprzedaży przy niskich kosztach. Jest to możliwe przy wdrożeniu nowoczesnych narzędzi i aplikacji, które pozwolą zaoszczędzić ci czas i pieniądze na  pracowników.

Poznasz narzędzia, które skutecznie:

-generują wysoką sprzedaż (i są przy tym darmowe lub kosztują niewiele)

-organizują twoją pracę oraz zespołu, który posiadasz  i kontrolują realizację wytyczonych zadań, dzięki czemu szybciej i sprawniej osiągniesz wyznaczone cele

MODUŁ 6 – Sprzedaż w nieruchomościach

Nieruchomości są tylko z pozoru „zimnym” biznesem, natomiast prawda jest taka, że największą rolę w całej tej branży odgrywa czynnik ludzki – to on decyduje o twoich zarobkach.

Dostaniesz gotowe schematy i przykłady rozmów, dzięki którym skutecznie:

-kupisz w dobrej cenie mieszkanie lub dom bez wpłacania zadatku (dodatkowo otrzymasz wzór umowy, który ma odpowiednie do tego zapisy)

-podpiszesz umowę wynajmu na swoich warunkach

-przekonasz właściciela mieszkania aby wynajął ci mieszkanie / dom / apartament i wyraził przy tym zgodę na podnajem (podnajem stanie się rzeczą banalną jeśli zastosujesz naszą wiedzę w praktyce, po tym warsztacie  właściciele sami będą chcieli abyś zajął się ich nieruchomością)

-sprzedasz siebie inwestorom, dzięki czemu będziesz mógł realizować więcej inwestycji jednocześnie i nabrać szybkiego tempa bogacenia się

-wynajmiesz pokoje / sprzedasz mieszkanie w trakcie remontu

-sprzedasz mieszkanie, którego jeszcze nie masz

MODUŁ 7 – Techniczne aspekty sprzedaży:

Otrzymasz gotową instrukcję jak zbudować środowisko, które zmaksymalizuje twoją sprzedaż.

Na twoje wyniki ma wpływ kilkadziesiąt czynników m.in. miejsce, ubiór, wygląd i zachowanie podczas sprzedaży – dowiesz się co konkretnie robić aby maksymalnie zmonetyzować swój czas podczas spotkań sprzedażowych oraz transakcji, w których jesteś stroną kupującą.

MODUŁ 8 – Sprzedaż produktów PREMIUM:

Większości ludziom na naszej planecie nie mieści się w głowie, że mogliby sprzedać produkt, który pomniejszy portfel kupującego o kilkaset, kilkadziesiąt czy chociażby kilka tysięcy złotych.

A jednak codziennie odbywają się tysiące transakcji premium. Takimi transakcjami są również uzyskane prowizje za pracę w nieruchomościach lub sprzedawanie mieszkania – dzięki naszej metodzie sprzedaż drogich usług/produktów poprowadzisz bez nerwów i obniżania ceny, co ma szczególne znaczenie przy sprzedaży nieruchomości.

Wyobraź sobie, że za każdym razem podczas sprzedaży nieruchomości kilka-kilkanaście tysięcy złotych ląduje dodatkowo w twojej kieszeni i odpowiedz sobie na pytanie czy gra jest warta świeczki

MODUŁ 9 – Negocjacje w sprzedaży

W tym module otrzymasz wiedzę z zakresu skutecznego przygotowania do negocjacji oraz  poznasz najważniejsze techniki negocjacyjne, które przełożą się na pieniądze w twoim portfelu

MODUŁ 10 – Elementy dobrej sprzedaży

otrzymasz gotową instrukcję co musisz zrobić podczas spotkania sprzedażowego oraz dowiesz się czego unikać aby zmaksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu w sprzedaży, dzięki czemu szybko wzrośnie liczba twoich transakcji.

*sprzedaż poprzez relacje

dowiesz się dlaczego świat zmierza w kierunku sprzedaży relacyjnej, dlaczego relacje w sprzedaży są tak ważne i jak może to pomóc w rozwoju twojego biznesu i marki osobistej. Otrzymasz również wiedzę odnośnie budowania pozytywnego przekazu z twoimi rozmówcami

*nawiązywanie kontaktów

kontakty to najważniejsza rzecz w biznesie, niezależnie od branży w której działasz, dlatego w tym module nauczysz się jak nawiązywać pozytywne relacje z ludźmi i zwiększyć szansę aby ktoś cię polubił, dzięki czemu twoja baza kontaktów biznesowych będzie się powiększać w szybkim tempie a co za tym idzie ilość twoich transakcji i dochody zwiększą się diametralnie.  Jeżeli działasz w nieruchomościach lub innej branży, w której do działania potrzebne są duże pieniądze to w tym module dowiesz się jak poznać inwestorów i sprawić aby chcieli zainwestować w twoją działalność swoje ciężko zarobione pieniądze.

*eliminacja błędów sprzedażowych

większości osób wydaje się, że podczas spotkania sprzedażowego trzeba jak najwięcej mówić aby zachęcić kogoś do kupna produktu lub usługi, ten podstawowy błąd jest najczęstszą przyczyną niepowodzenia w negocjacjach i rozmowach sprzedażowych. Takich błędów jest o wiele więcej i wszystkie mają wpływ na finalne powodzenie twoich działań. W tym module dowiesz się o tym czego nie powinieneś robić aby poprawić swoją sprzedaż, dzięki czemu więcej z twoich spotkań zakończy się sukcesem

*wartość twojego produktu/usługi

dowiesz się z tego modułu co musi zawierać twój produkt/usługa aby odnieść rynkowy sukces

*sprzedaż, która wchodzi w krew

pewnych usług i produktów(szczególnie premium i drogich) nie sprzedasz od razu, na warsztacie dowiesz się dlaczego tak jest i co trzeba zrobić dla Twojego klienta dziś aby dokonać transakcji za jakiś czas. Dostaniesz wiedzę co zasiewać wśród klientów/partnerów biznesowych aby później zbierać obfite plony.

*badanie potrzeb

wyczucie potrzeb klienta to 90% sukcesu w procesie sprzedaży, reszta zależy już tylko od umiejętności, które poznasz na pozostałej części warsztatu. Dowiesz się jak robić to skutecznie i dyskretnie, dzięki czemu dołożysz kolejną cegiełkę do wzrostu twoich wyników

Dodatkowo otrzymasz:

-wzór umowy na kupno nieruchomości bez wpłacania zadatku

-schemat przygotowania do negocjacji przy zakupie mieszkania

-instrukcję badania potrzeb klienta przy sprzedaży mieszkania

-dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie będziesz wspólnie rozwiązywać bieżące problemy w swoim biznesie

-analizę swojej marki osobistej w internecie + wytyczne jak  odpowiednio ją  ukierunkować w zależności od twoich potrzeb i klientów

-godzinną konsultację z Mariuszem o wartości 300zł, podczas której wspólnie przeanalizujecie twoje procesy sprzedażowe oraz wybierzecie najlepszą strategię dla twojego produktu/usługi

Po warsztacie odbędzie się kilkugodzinna integracja, podczas której w praktyce wykorzystasz nabyte umiejętności i będziesz mógł zadać wiele dodatkowych pytań.

Cennik Biletów

Bilety:
Liczba miejsc:
ograniczone do małej sali wykładowej

Cennik:
bilet jednoosobowy: 2.980 zł
bilet dla pary: 3.980 zł

Bilet zawiera:
1. Udział w warsztatach Nowoczesny biznes i sprzedaż
2. Przerwy kawowe
3. Obiad

Regulamin:
Regulamin & polityka zwrotów

Informacje organizacyjne

Data:

Ustalamy datę nowego terminu.
Możesz zapisać się na listę osób oczekujących.

Czas:
9:00 – 18:30 + networking.

Miejsce:
Radisson Blu w centrum Wrocławia
ADRES: ul. Purkyniego 10 50-156 Wrocław Polska 

Prowadzący: Mariusz Stężały

Uczestnicy rezerwują noclegi we własnym zakresie.Kontakt do organizatora:

Biuro Albrecht International
Dział ds. Szkoleń i Networkingu

E: szkolenia@pawelalbrecht.com
M: +48 727 901 414

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczącego tego spotkania – do usłyszenia.

X