Marek z Krakowa i 1400 zł zysku z podnajmu

Lip 11, 2018 | Blog, Success Stories |

Marek z Krakowa i 1400 zł zysku miesięcznie.

Seria „Success Stories” to udokumentowane historie inwestorów na rynku nieruchomości, którzy swoją wiedzę zdobywają między innymi poprzez uczestnictwo w cyklu moich szkoleń oraz przez wymianę doświadczeń na spotkaniach networkingowych.

Wstęp

Cześć, nazywam się Marek i mieszkam w Krakowie.

Od dawna chciałem zająć się inwestowaniem w nieruchomości, ale byłem przekonany, że bez dużego kapitału nie da się tego zrobić. Okazuje się, że byłem w błędzie.

Po lekturze książki Roberta Kiyosakiego „Bogaty ojciec biedny ojciec” strasznie spodobała mi się idea budowania wolności finansowej. Na poziomie ogólnych zasad wszystko miało dla mnie sens, gorzej było z pomysłem jak zacząć wdrażać tą koncepcję w życie.

Do czasu aż przez przypadek zobaczyłem na Youtube film na kanale Nam Zależy pt. Młody Polski Milioner – zarabianie jest proste„. Pamiętam że byłem bardzo sceptycznie nastawiony, spodziewałem się okrągłych zdań o uwierzeniu w siebie, ewentualnie kolejnego filmu o krypto walutach.

W ten sposób dowiedziałem się kim jest Paweł Albrecht i poznałem jego metody inwestowania w nieruchomości. Podobało mi się jego podejście do tematu i zdecydowałem się pojechać na Warsztaty z Podnajmu.

Dzięki zdobytej tam wiedzy po zorganizowałem swój pierwszy podnajem już na trzecim mieszkaniu, które obejrzałem po warsztatach.

Cały system przedstawiany przez Pawła i Kamila na warsztatach plus komplet umów i dokumentów pozwala na natychmiastową realizację swoich planów.

Pieniądze nie są absolutnie żadną przeszkodą w nieruchomościach. Szczególnie wtedy, gdy mamy dostęp do tak szerokiego grona Absolwentów, którzy chętnie dzielą się swoim kapitałem.

Mieszkanie w podnajmie

Trafiłem na ofertę mieszkania deweloperskiego, które nie zostało jeszcze wykończone. jedynym zdjęciem w ofercie był rzut mieszkania. Z rzutu i z opisu można było się domyśleć, że właściciel traktuje to mieszkanie jako inwestycję.

Podczas rozmowy moje przypuszczenie okazało się słuszne. Właściciel wyjeżdża za granicę, a dzięki podnajmowi będzie mógł zarabiać na mieszkaniu i mieć problem z głowy. Wobec tego zgodził się na moją propozycję.

Uzgodniliśmy, że on wykończy łazienkę i kupi meble do kuchni. Ja natomiast wyposażę pokoje i kupię sprzęty AGD do kuchni. Wydzielenie dodatkowego pokoju ( mieszkanie z 3 na 4 ) było już zrobione. Remont wyniósł mnie łącznie 9800 zł.

Jeden duży pokój którego nie dało się sensownie podzielić wystawiłem jako pokój dla pary lub dużą jedynkę, pozostałe jako jedynki. Po opłaceniu czynszu dla właściciela z mieszkania zostaje mi na czysto 1400 zł miesięcznie.

Parametry mieszkania

Kraj: Polska
Miasto: Kraków
Lokalizacja: okolice Business Parków z bezpośrednim dojazdem komunikacją miejską do kilku dużych uczelni
Blok: Apartamentowiec z 2018 roku
Piętro: 1
Liczba pokoi: z 3 na 4 (robione przez właściciela)
Metraż: 60 m2
Stan techniczny: stan deweloperski z częściowo wykoczńczoną łazienką

Podsumowanie projektu

Jedną z największych zalet usługi podnajmu dla właściciela mieszkania jest zdjęcie mu problemu zarządzania z głowy.

Wobec tego naszym celem jest rozmowa tylko i wyłącznie z ludźmi, którzy traktują swoje mieszkanie jako pasywną inwestycję. Kluczem do sukcesu jest świadomość jaką wartość dajemy właścicielowi nieruchomości. Podnajem to profesjonalna usługa, która sprawia, że właściciel może ze spokojem liczyć co miesiąc wpływy na swoje konto.

Na koniec dodam, że w tym konkretnym przypadku mieszkanie pokazywała mi ekipa remontowa, a sam właściciel był za granicą. Warto więc również nie odrzucać ogłoszeń, które nie mają zdjęć albo dokładnego opisu.

Zdecydowanie najważniejszym czynnikiem w pozyskiwaniu okazji jest nasz profesjonalizm oraz czas reakcji na nowe ogłoszenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak pozyskiwać takie mieszkania i zbudować własny biznes podnajmu, zapisz się na Warsztat z Podnajmu do Pawła i Kamila tutaj:

https://www.pawelalbrecht.com/podnajem/

Serdecznie pozdrawiam,
Marek z Krakowa.

*Wywiad przeprowadzony w lipcu 2018 roku.
Autor: Paweł Albrecht

akademia sourcingu

O mnie

Witaj! Jestem Paweł Albrecht. Dzięki nieruchomościom mam czas i pieniądze na realizowanie swoich celów. Chce podzielić się z Tobą przydatną wiedzą.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych audycjach, poradnikach i okazjach inwestycyjnych prosto na Twój adres E-Mail

Wywiad z Pawłem Albrechtem

Akademia Sourcingu – Czym jest?

Miniatura filmu z Akademii Sourcingu

grudzień

01gruallday02PolecanyZjazd AbsolwentówOstatnia pula biletów - zapisz się teraz

07gru07:3020:30Warsztat z podnajmu 11Ostatnie miejsca

08gru10:0018:00Remont w Podnajmie 2Ostatnie miejsca

Mówią o nas:

 • 5 star review  Merytoryka, motywacja, marzenia!

  thumb Pola Matuszewska
  8/17/2018
 • Już po pierwszym takim evencie zobaczyłam w nim potencjał. Można nałapać kontaktów do wielu ciekawych ludzi, dzięki którym inwestowanie w nieruchomości będzie łatwiejsze. Na samym szkoleniu duża dawka bardzo pomocnej wiedzy. Na pewno polecam i z chęcią pojawię się na kolejnym tego typu spotkaniu 🙂

  thumb Sylwia Urbańska
  8/26/2018
 • Duza dawka wartościowych informacji i oczywiscie bezcenny networking. Szkolenia Paweł Albrecht to inwestycja w siebie.

  thumb Asia Goodridge
  10/03/2018
 • Bardzo dobre szkolenia! polecam !👍

  thumb Marcin Filipowicz
  10/05/2018
 • 5 star review  Polecam w 100% same konkrety , dawka wiedzy warta każde pieniądze👍

  thumb Łukasz Wasilewski
  8/16/2018
 • Bardzo polecam szkolenia Paweł Albrecht !! Najważniejszą rzeczą tego szkolenia to networking !!

  thumb Wojciech Brzozowski
  10/01/2018
 • 5 star review  Poznałem Pawła zanim jeszcze zaczął działać w biznesie nieruchomości, a teraz jest to żywa kopalnia wiedzy, szczególnie polecam kontakt z Pawłem osobom zainteresowanym inwestowaniem nieruchomości w Polsce.

  thumb Dawid Dowbusz
  5/31/2018
 • 5 star review  Sztos! Ludzie, networking, wiedza, szkolenie - 5 z plusem! Czekamy na następne. 🙂

  thumb Dawid Litewka
  8/26/2018
 • Fantastyczne szkolenia dające ogrom wiedzy. Dodatkowo atmosfera i ludzie jacy są na tych eventach pozwalają na tworzenie wielu okazji inwestycyjnych. Gorąco polecam !

  thumb Agnieszka Lisewska
  8/25/2018
 • 5 star review  Konkretna osoba, konkretna wiedza. Zwięźle i na temat, informacje bardzo przydatne. Atmosfera na spotkania super. Jeżeli pragniesz inwestować w nieruchomości to szczerze polecam 😉

  thumb Dominik Duchannes
  8/26/2018

akademia sourcingu

podnajem

szkolenia dla inwestorów

SUCCESS STORIES

Sprawdź Facebook

Subskrybuj kanał na YouTube

Zobacz również

 1. 4 kroki do skutecznego zarabiania na nieruchomościach
 2. Inwestycje w mieszkanie
 3. Nieruchomości i biznes. Historia Pawła Albrechta
 4. 10 kroków do wolności finansowej
 5. Damian z Poznania
X