Marek z Krakowa i 1400 zł zysku z podnajmu

Lip 11, 2018 | Blog, Success Stories |

Marek z Krakowa i 1400 zł zysku miesięcznie.

Seria „Success Stories” to udokumentowane historie inwestorów na rynku nieruchomości, którzy swoją wiedzę zdobywają między innymi poprzez uczestnictwo w cyklu moich szkoleń oraz przez wymianę doświadczeń na spotkaniach networkingowych.

Wstęp

Cześć, nazywam się Marek i mieszkam w Krakowie.

Od dawna chciałem zająć się inwestowaniem w nieruchomości, ale byłem przekonany, że bez dużego kapitału nie da się tego zrobić. Okazuje się, że byłem w błędzie.

Po lekturze książki Roberta Kiyosakiego „Bogaty ojciec biedny ojciec” strasznie spodobała mi się idea budowania wolności finansowej. Na poziomie ogólnych zasad wszystko miało dla mnie sens, gorzej było z pomysłem jak zacząć wdrażać tą koncepcję w życie.

Do czasu aż przez przypadek zobaczyłem na Youtube film na kanale Nam Zależy pt. Młody Polski Milioner – zarabianie jest proste„. Pamiętam że byłem bardzo sceptycznie nastawiony, spodziewałem się okrągłych zdań o uwierzeniu w siebie, ewentualnie kolejnego filmu o krypto walutach.

W ten sposób dowiedziałem się kim jest Paweł Albrecht i poznałem jego metody inwestowania w nieruchomości. Podobało mi się jego podejście do tematu i zdecydowałem się pojechać na Warsztaty z Podnajmu.

Dzięki zdobytej tam wiedzy po zorganizowałem swój pierwszy podnajem już na trzecim mieszkaniu, które obejrzałem po warsztatach.

Cały system przedstawiany przez Pawła i Kamila na warsztatach plus komplet umów i dokumentów pozwala na natychmiastową realizację swoich planów.

Pieniądze nie są absolutnie żadną przeszkodą w nieruchomościach. Szczególnie wtedy, gdy mamy dostęp do tak szerokiego grona Absolwentów, którzy chętnie dzielą się swoim kapitałem.

Mieszkanie w podnajmie

Trafiłem na ofertę mieszkania deweloperskiego, które nie zostało jeszcze wykończone. jedynym zdjęciem w ofercie był rzut mieszkania. Z rzutu i z opisu można było się domyśleć, że właściciel traktuje to mieszkanie jako inwestycję.

Podczas rozmowy moje przypuszczenie okazało się słuszne. Właściciel wyjeżdża za granicę, a dzięki podnajmowi będzie mógł zarabiać na mieszkaniu i mieć problem z głowy. Wobec tego zgodził się na moją propozycję.

Uzgodniliśmy, że on wykończy łazienkę i kupi meble do kuchni. Ja natomiast wyposażę pokoje i kupię sprzęty AGD do kuchni. Wydzielenie dodatkowego pokoju ( mieszkanie z 3 na 4 ) było już zrobione. Remont wyniósł mnie łącznie 9800 zł.

Jeden duży pokój którego nie dało się sensownie podzielić wystawiłem jako pokój dla pary lub dużą jedynkę, pozostałe jako jedynki. Po opłaceniu czynszu dla właściciela z mieszkania zostaje mi na czysto 1400 zł miesięcznie.

Parametry mieszkania

Kraj: Polska
Miasto: Kraków
Lokalizacja: okolice Business Parków z bezpośrednim dojazdem komunikacją miejską do kilku dużych uczelni
Blok: Apartamentowiec z 2018 roku
Piętro: 1
Liczba pokoi: z 3 na 4 (robione przez właściciela)
Metraż: 60 m2
Stan techniczny: stan deweloperski z częściowo wykoczńczoną łazienką

Podsumowanie projektu

Jedną z największych zalet usługi podnajmu dla właściciela mieszkania jest zdjęcie mu problemu zarządzania z głowy.

Wobec tego naszym celem jest rozmowa tylko i wyłącznie z ludźmi, którzy traktują swoje mieszkanie jako pasywną inwestycję. Kluczem do sukcesu jest świadomość jaką wartość dajemy właścicielowi nieruchomości. Podnajem to profesjonalna usługa, która sprawia, że właściciel może ze spokojem liczyć co miesiąc wpływy na swoje konto.

Na koniec dodam, że w tym konkretnym przypadku mieszkanie pokazywała mi ekipa remontowa, a sam właściciel był za granicą. Warto więc również nie odrzucać ogłoszeń, które nie mają zdjęć albo dokładnego opisu.

Zdecydowanie najważniejszym czynnikiem w pozyskiwaniu okazji jest nasz profesjonalizm oraz czas reakcji na nowe ogłoszenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak pozyskiwać takie mieszkania i zbudować własny biznes podnajmu, zapisz się na Warsztat z Podnajmu do Pawła i Kamila tutaj:

https://www.pawelalbrecht.com/podnajem/

Serdecznie pozdrawiam,
Marek z Krakowa.

*Wywiad przeprowadzony w lipcu 2018 roku.
Autor: Paweł Albrecht

akademia sourcingu

O mnie

Witaj! Jestem Paweł Albrecht. Dzięki nieruchomościom mam czas i pieniądze na realizowanie swoich celów. Chce podzielić się z Tobą przydatną wiedzą.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych audycjach, poradnikach i okazjach inwestycyjnych prosto na Twój adres E-Mail

Wywiad z Pawłem Albrechtem

Akademia Sourcingu – Czym jest?

Miniatura filmu z Akademii Sourcingu

luty

09lut10:0020:30PolecanyAkademia Sourcingu™ 23Otwarta rejestracja

marzec

01mar08:3020:30PolecanyWarsztat z podnajmu 12Otwarta rejestracja

Mówią o nas:

 • 5 star review  Fachowa wiedza

  thumb Dariusz Chabora
  5/30/2018
 • 5 star review  Podoba mi się w jaki sposób Paweł porządkuję wiedzę w zakresie nieruchomości i biznesu. Dziękuję 🙂

  thumb Anna Kaczmarek
  2/23/2018
 • Bardzo dobre szkolenia! polecam !👍

  thumb Marcin Filipowicz
  10/05/2018
 • 5 star review  Wspaniałe spotkania, bardzo dużo niesamowicie przydatnej wiedzy i motywacji, naprawdę warto uczestniczyć w każdych warsztatach i akademii!

  thumb Agnieszka Maciejewska-Pasula
  8/16/2018
 • 5 star review  Ogromna dawka wiedzy i przydatnych tipów w przystępnym wydaniu. Dziękuję i napewno do zobaczenia!

  thumb Wiktoria Wilk-Ślusarczyk
  8/26/2018
 • 5 star review  Paweł mówi po prostu szczerze jak jest. To co wydaje się nam nie możliwe, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu Pawła, zdecydowanie nabiera tempa. Akademia Sourcingu to najlepsze miejsce w Polsce do szybkiej wymiany kontaktów i zdobycia gotówki do własnych projektów. Zdecydowanie polecam.

  thumb Sylwia Sienkiewicz
  2/12/2018
 • Bardzo polecam szkolenia Paweł Albrecht !! Najważniejszą rzeczą tego szkolenia to networking !!

  thumb Wojciech Brzozowski
  10/01/2018
 • świetne warsztaty i świetni ludzie jakich można poznać.

  thumb Kamil Kuszewski
  10/03/2018
 • Polecam szkolenia Paweł Albrecht. Najważniejsza jest wiedza praktyczna a szkolenia ją zapewniają. Po szkoleniu zaoszczędziłam sporo pieniędzy także wydane pieniądze na szkolenia szybko się zwracają 🙂

  thumb Malgorzata Kula
  10/05/2018
 • 5 star review  Polecam w 100% same konkrety , dawka wiedzy warta każde pieniądze👍

  thumb Łukasz Wasilewski
  8/16/2018

akademia sourcingu

podnajem

szkolenia dla inwestorów

SUCCESS STORIES

Sprawdź Facebook

Subskrybuj kanał na YouTube

Zobacz również

 1. Tomek z Norwegii
 2. Czy warto inwestować w nieruchomości ?
 3. Szybki, prosty i bezpieczny flip na kawalerce
 4. Podnajem w Gdańsku – historia Magdy i Andrzeja
 5. Zbyszek z Poznania
X