Marek z Krakowa i 1400 zł zysku z podnajmu

Lip 11, 2018 | Blog, Success Stories

Marek z Krakowa i 1400 zł zysku miesięcznie.

Seria „Success Stories” to udokumentowane historie inwestorów na rynku nieruchomości, którzy swoją wiedzę zdobywają między innymi poprzez uczestnictwo w cyklu moich szkoleń oraz przez wymianę doświadczeń na spotkaniach networkingowych.

Wstęp

Cześć, nazywam się Marek i mieszkam w Krakowie.

Od dawna chciałem zająć się inwestowaniem w nieruchomości, ale byłem przekonany, że bez dużego kapitału nie da się tego zrobić. Okazuje się, że byłem w błędzie.

Po lekturze książki Roberta Kiyosakiego „Bogaty ojciec biedny ojciec” strasznie spodobała mi się idea budowania wolności finansowej. Na poziomie ogólnych zasad wszystko miało dla mnie sens, gorzej było z pomysłem jak zacząć wdrażać tą koncepcję w życie.

Do czasu aż przez przypadek zobaczyłem na Youtube film na kanale Nam Zależy pt. Młody Polski Milioner – zarabianie jest proste„. Pamiętam że byłem bardzo sceptycznie nastawiony, spodziewałem się okrągłych zdań o uwierzeniu w siebie, ewentualnie kolejnego filmu o krypto walutach.

W ten sposób dowiedziałem się kim jest Paweł Albrecht i poznałem jego metody inwestowania w nieruchomości. Podobało mi się jego podejście do tematu i zdecydowałem się pojechać na Warsztaty z Podnajmu.

Dzięki zdobytej tam wiedzy po zorganizowałem swój pierwszy podnajem już na trzecim mieszkaniu, które obejrzałem po warsztatach.

Cały system przedstawiany przez Pawła i Kamila na warsztatach plus komplet umów i dokumentów pozwala na natychmiastową realizację swoich planów.

Pieniądze nie są absolutnie żadną przeszkodą w nieruchomościach. Szczególnie wtedy, gdy mamy dostęp do tak szerokiego grona Absolwentów, którzy chętnie dzielą się swoim kapitałem.

Mieszkanie w podnajmie

Trafiłem na ofertę mieszkania deweloperskiego, które nie zostało jeszcze wykończone. jedynym zdjęciem w ofercie był rzut mieszkania. Z rzutu i z opisu można było się domyśleć, że właściciel traktuje to mieszkanie jako inwestycję.

Podczas rozmowy moje przypuszczenie okazało się słuszne. Właściciel wyjeżdża za granicę, a dzięki podnajmowi będzie mógł zarabiać na mieszkaniu i mieć problem z głowy. Wobec tego zgodził się na moją propozycję.

Uzgodniliśmy, że on wykończy łazienkę i kupi meble do kuchni. Ja natomiast wyposażę pokoje i kupię sprzęty AGD do kuchni. Wydzielenie dodatkowego pokoju ( mieszkanie z 3 na 4 ) było już zrobione. Remont wyniósł mnie łącznie 9800 zł.

Jeden duży pokój którego nie dało się sensownie podzielić wystawiłem jako pokój dla pary lub dużą jedynkę, pozostałe jako jedynki. Po opłaceniu czynszu dla właściciela z mieszkania zostaje mi na czysto 1400 zł miesięcznie.

Parametry mieszkania

Kraj: Polska
Miasto: Kraków
Lokalizacja: okolice Business Parków z bezpośrednim dojazdem komunikacją miejską do kilku dużych uczelni
Blok: Apartamentowiec z 2018 roku
Piętro: 1
Liczba pokoi: z 3 na 4 (robione przez właściciela)
Metraż: 60 m2
Stan techniczny: stan deweloperski z częściowo wykoczńczoną łazienką

Podsumowanie projektu

Jedną z największych zalet usługi podnajmu dla właściciela mieszkania jest zdjęcie mu problemu zarządzania z głowy.

Wobec tego naszym celem jest rozmowa tylko i wyłącznie z ludźmi, którzy traktują swoje mieszkanie jako pasywną inwestycję. Kluczem do sukcesu jest świadomość jaką wartość dajemy właścicielowi nieruchomości. Podnajem to profesjonalna usługa, która sprawia, że właściciel może ze spokojem liczyć co miesiąc wpływy na swoje konto.

Na koniec dodam, że w tym konkretnym przypadku mieszkanie pokazywała mi ekipa remontowa, a sam właściciel był za granicą. Warto więc również nie odrzucać ogłoszeń, które nie mają zdjęć albo dokładnego opisu.

Zdecydowanie najważniejszym czynnikiem w pozyskiwaniu okazji jest nasz profesjonalizm oraz czas reakcji na nowe ogłoszenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak pozyskiwać takie mieszkania i zbudować własny biznes podnajmu, zapisz się na Warsztat z Podnajmu do Pawła i Kamila tutaj:

https://www.pawelalbrecht.com/podnajem/

Serdecznie pozdrawiam,
Marek z Krakowa.

*Wywiad przeprowadzony w lipcu 2018 roku.
Autor: Paweł Albrecht

akademia sourcingu

O mnie

Witaj - jestem Paweł Albrecht. Znajdziesz tu ważne informacje na temat inwestowania w nieruchomości i rozwoju biznesowego.

Otrzymuj powiadomienia o nowych audycjach, poradnikach i okazjach inwestycyjnych prosto na Twój adres E-Mail

Wywiad z Pawłem Albrechtem

Akademia Sourcingu

Miniatura filmu z Akademii Sourcingu

Spotkania regionalne

Spotkanie regionalne lista

marzec

30mar09:0018:30Najem krótkoterminowy i kwatery pracowniczeOtwarta rejestracja

kwiecień

13kwi10:0020:30PolecanyAkademia Sourcingu™ 24Otwarta rejestracja - kup teraz

maj

10maj08:3020:30PolecanyWarsztat z podnajmu 13Rejestracja otwarta

listopad

29lisallday30Zjazd Absolwentów 3Rezerwacja tylko przez szkolenia@pawelalbrecht.com

Mówią o nas:

 • Paweł jest jedną z najbardziej inspirujących osób na rynku nieruchości. Warto słuchać, czytać i oglądac wszystko co publikuje. Polecam także szkolenia i spotkania. Byłem osobiście, zdecydowanie warto.

  thumb Dariusz Donat
  11/15/2018
 • 5 star review  Fachowa wiedza

  thumb Dariusz Chabora
  5/30/2018
 • Pełen profesjonalizm, konkretna wiedza, przedsiębiorczy ludzie - Akademia Sourcingu!

  thumb Dominik Zawadzki
  11/22/2018
 • Od pewnego czasu prowadzę biuro nieruchomości. Dzięki spotkaniom z panem Pawłem dowiedziałam się jak dochodowy może być sourcing i właśnie w tym kierunku skierowałam swoją firmę. Poznałam inwestrorów, z którymi zrealizowałam kilka tematów. Wierzę, że to dopiero początek. Z czystym sumieniem polecam każdemu Akademię prowadzoną przez Pawła Albrechta.

  thumb Anna Janik
  11/28/2018
 • Polecam wszystkim tym którzy zaczynaja działać na rynku nieruchomości szkolenia, warsztaty u Pawła. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez Pawła jest warta każdych pieniędzy. Najważniejsze jest to jakich ciekawych ludzi się poznaje!!!

  thumb Michał Trzeciak
  11/15/2018
 • Mega ciekawe spotkania i super ludzie!! bardzo dużo przydatnej wiedzy wyniesionej za każdym razem;) Polecam!!

  thumb Michał Rechenberg
  12/02/2018
 • Pełen profesjonalizm od strony szkoleniowej, w połączeniu z szeroką wiedzą na temat biznesu, oraz otwartością w kuluarach. Zdecydowanie polecam!

  thumb Kacper Kamiński
  12/05/2018
 • Zdecydowanie polecam, pełny profesjonalizm.

  thumb Kamil Wrotniak
  10/15/2018
 • 5 star review  Super mega pack przydatnej wiedzy, która zamienia się w ultra kaloryczny biznes. Polecam!

  thumb Wojciech Kłodziński
  5/30/2018
 • Bardzo dobre szkolenie. Konkretne wyłożenie praktycznej wiedzy.

  thumb Jacek Pogorzelski
  12/23/2018

akademia sourcingu

podnajem

szkolenia dla inwestorów

SUCCESS STORIES

Sprawdź Facebook

Subskrybuj kanał na YouTube

Zobacz również

 1. Piotr z Hull
 2. Inwestorzy z UK
 3. Wywiad dla namzalezy.pl
 4. 01 Rafał Matyjaszek – dwupak kawalerek z ogrzewaniem elektrycznym
 5. 15 sposobów na pozytywny cashflow
X