Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu.

Paweł Albrecht

Specjalista w zakresie pozyskiwania ofert inwestycyjnych i ich finansowania.

Stała wymiana doświadczeń z szerokim gronem inwestorów, zainspirowała Pawła do relacjonowania najciekawszych historii inwestycyjnych. Dzięki temu zachęca do pomnażania swojego majątku poprzez realizowanie sprawdzonych rozwiązań na rynku nieruchomości. Pokazuje, że inwestowanie to głównie wiedza, relacje i doświadczenie.

Jego zdaniem kapitał jest obecnie najmniejszym problemem. To rozległa sieć kontaktów pozwala na realizację większych i bardziej dochodowych projektów inwestycyjnych.  Jeżeli więc znajdziesz prawdziwą okazję inwestycyjną i brakuje Ci finansowania, Paweł Albrecht na pewno wie kto i w jakim modelu pomoże Ci zrealizować transakcje.

Paweł jest zwolennikiem inicjatyw związanych z poprawą jakości oferowanych produktów i usług, m.in. poprzez strategię Lean Management. Prowadzi audycję dla inwestorów ALBRECHT o nieruchomościach w radiu Kontestacja.com.

Wykłada na uczelni ASBiRO w ramach konferencji Myśleć Jak Milionerzy i studiów MBA Nieruchomości. Prowadził spotkania na eventach organizacji inwestorskich takich jak Global Investor Club czy Mieszkanicznik. Wielokrotnie zapraszany przez studentów na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, na którym wcześniej miał okazję zdobyć wyższe wykształcenie.

Organizuje wiele własnych eventów networkingowych w Polsce i za granicą, które są źródłem bezcennych kontaktów i wiedzy.

Główną działalnością Pawła jest Sourcing – czyli dostarczanie dla inwestorów okazji poniżej ceny rynkowej.

——————————
Biuro nieruchomości działa pod oficjalną licencją Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości NR 23021
w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
>> Licencja Paweł Albrecht.

Paweł Albrecht

Paweł Albrecht

Przedsiębiorca

Zapraszam do współpracy:
Telefon: +48 727 901 412
E-Mail: mail@pawelalbrecht.com
Web: www.pawelalbrecht.com
FB:  facebook.com/AlbrechtPawel
FB2: facebook.com/inwestowanie.blog
Godziny: 9:00 – 18:00 czasu polskiego.

X