Jak zaoszczędzić czas i pieniądze w swojej inwestycji?

Jak wygenerować miesięczny dochód na poziomie od 2000 do 5000 zł z najmu mieszkania wielopokojowego?
Drogi są dwie. Lokujemy własną gotówkę lub posiłkujemy się zdolnością kredytową.

W przypadku kredytowania cały przepływ miesięczny spada o około 50%. Dźwignia kredytowa, pozwala jednak na zakup kilku takich mieszkań i czerpanie zysku finalnie na większym poziomie. Brak tak wysokiej zdolności kredytowej nie jest wielką przeszkodą. Odpowiednio zaplanowana strategia budowania zdolności, pozwala na wytworzenie jej w ciągu kilku miesięcy.

Mieszkania wielopokojowe, wymagają oczywiście stałej obsługi najemców więc Twoja strategia zależy również od ilości wolnego czasu, który posiadasz.

Jeżeli nie chcesz poświęcać swojego czasu na inwestowanie w takie mieszkania i satysfakcjonuje Cię zwrot z zainwestowanego kapitału na poziomie od 6 do 9 % rocznie to możesz zlecić zakup takiego mieszkania inwestorowi. Oddając mieszkanie w zarządzanie podpiszesz umowę na od 3 do 10 lat. Wtedy nie interesuje Cię stan obłożenia pokoi czy generowany zysk. Otrzymujesz stałą gotówkę i cieszysz się prawdziwym dochodem pasywnym.

Gdy jesteś aktywnym inwestorem i chcesz te liczby jeszcze podkręcić, możesz osiągnąć nawet kilkanaście procent – tworząc sobie dodatkowe miejsce pracy polegające na zarządzaniu własnymi mieszkaniami.

Powiadomienia o tanich mieszkaniach - na jakiego maila Ci wysyłać ?

Wielu moich znajomych decyduje się na zakup właśnie takich mieszkań 5-6 pokojowych, po to by ulokować swoje nadwyżki finansowe i cieszyć się pasywnym dochodem.Dzięki wiedzy jak budować zdolność kredytową, jak znaleźć i przerobić mieszkanie 3 pokojowe na 6 pokoi, można generować dodatkowo kilka tysięcy złotych miesięcznego zysku.

Przykłady takich mieszkań wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie Success Stories (W Polsce to historia Zbyszka i Michała):
http://www.pawelalbrecht.com/success-stories/

Zachęcam do wysłuchania audycji, w której mówię jaka jest różnica pomiędzy strategią inwestowania w kawalerki, a dużymi mieszkaniami – gdzie od razu cieszymy się wysokim casfhlow.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i chcesz nauczyć się procesu zakupu takiego mieszkania napisz do mnie na mail@pawelalbrecht.com.

PS: Mam prośbę – zostaw proszę komentarz na stronie audycji w radiu Kontestacja.com, jeżeli uważasz to nagranie za pomocne.

Z życzeniami sukcesów,
Paweł Albrecht

Paweł Albrecht

Specjalista w zakresie pozyskiwania ofert inwestycyjnych i ich finansowania.
Tworzy narzędzia i informacje dla inwestorów, które ułatwiają inwestowanie w nieruchomości.

Masz pytania lub chcesz się spotkać? Pisz śmiało na: mail@pawelalbrecht.com

Latest posts by Paweł Albrecht (see all)

O mnie

Witaj! Jestem Paweł Albrecht. Dzięki nieruchomościom mam czas i pieniądze na realizowanie swoich celów. Chce podzielić się z Tobą przydatną wiedzą.

okazje rynkowe newsletter

styczeń

19styallday21PolecanyZjazd Absolwentów AkademiiZarejestruj się teraz

luty

03lut10:0017:45PolecanyAkademia Sourcingu™ 14Zarejestruj się teraz

09lut07:3020:30Warsztat z podnajmu 5Zarejestruj się teraz

marzec

03mar10:0017:45Akademia Sourcingu™ 15Zarejestruj się teraz

kwiecień

13kwi07:3020:30Warsztat z podnajmu 6Zarejestruj się teraz

akademia sourcingu

szkolenia dla inwestorów

SUCCESS STORIES

Sprawdź Facebook

Zobacz również

  1. Daniel z Wrocławia
  2. Przemek z Oslo
  3. 4 kroki do skutecznego zarabiania na nieruchomościach
  4. Patryk z Poznania
  5. Artur z Warszawy
X